Fotografas Martynas Plepys

    Esu užfiksavęs tūkstančius laimingų akimirkų, 150+ vestuvių, surengęs keletą savo asmeninių parodų ir išleidęs tris nuotraukų atvirukų rinkinius. 

    Fotografuodamas vestuves, nesvarbu, kur bebūčiau, stengiuosi vengti netikrumo, nenatūralių pozų. Kiekvienu atveju noriu sukurti arba užfiksuoti tikrus jausmus ir emocijas, leidžiant svarbiausią savo šventę man patikėjusioms poroms mėgautis diena ir tiesiog būti įsimylėjusiems.

    Mano fotografavimo stilius yra gražus junginys mielų ir paprastų pozų, tikrų jausmų, techniškai taisyklingos kompozicijos, šviesos ir aplinkos. Kartu su jaunavedžiais pasirinkus įdomiausias, gražiausias ir tinkamiausias vietas fotosesijai, padedu jiems atsipalaiduoti, leidžiu natūraliai bendrauti. Žinoma, prireikus, galiu užimti ir režisieriaus rolę: mielai patariu, parodau, ką ir kaip daryti, kaip pozuoti, kad nuotraukos išeitų puikios. 

    Kai nefotografuoju vestuvių ar kitų ne mažiau svarbių švenčių ar projektų, mane su fotoaparatu galite/-ėjote pamatyti: „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“, Kauno bienalė ir „Open Kitchen Kaunas“ renginiuose.

PARODOS

2014 NACIONAILĖJE BIBLIOTEKOJE

 

KLIENTAI

KAUNAS 2022

KAUNO GRŪDAI

GODOPOCO

ESTRELLA BALTIC

IETI

SOME FILMS 

 

 

SPAUDA

15MIN

LRYTAS

DELFI